Services
ترجمه شفاهی

این دارالترجمه همچنین خدمات ترجمه به صورت شفاهی و حضوری به صورت تمام وقت و پاره وقت را در جلسات، سمینارها، بازدیدها، گردشگری، کنفرانسها، سفارتخانه‌ها و سایر مراکز توسط بهترین مترجمان مسلط به زبان‌های مختلف زنده دنیا همچون زبانهای انگلیسی، ایتالیایی، عربی و غیره را به انجام میرساند.

Services
تأییدیه مدارک

این دارالترجمه خدماتی از قبیل تأییدیه مدارک در سازمانهایی نظیر وزارت امور خارجه، وزارت علوم، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد پیام نور و همچنین ترجمه رسمی زبانهای دیگر توسط دارالترجمه‌های آن زبان در شهر تهران را جهت سهولت در انجام امور و صرف وقت کمتر برای مشتریان گرامی قرار داده است.

Services
ترجمه متون

ترجمه انواع متون تخصصی و عمومی، متون دانشگاهی مقالات، پایان نامه‌ها، کاتالوگ و بروشور و غیره در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، پزشکی و دیگر زمینه‌ها به زبانهای انگلیسی،ایتالیایی، فرانسه، روسی، عربی، و سایر زبانهای دیگر توسط مترجمین متخصص و Native با استفاده از دانش و اصطلاحات روز دنیا.

Services
ترجمه مدارک

دارالترجمه رسمي مستجابی آماده ارائه خدمات ترجمه رسمي اسناد و مدارک (پزشکی، حکمها، قراردادها، اظهارنامه، مدارک اداری، بانکی، مدارک مربوط به وسایل نقلیه، کلیه مدارک تحصیلی، سندها، کلیه مدارک شناسایی، مدارک فنی حرفه‌ای، کارتها، مدارک شرکتی و شغلی و دیگر مدارک.) به شهروندان محترم و موسسات و سازمان‌ها مي باشد.

Services
تکمیل فرمهای روادید

تکمیل فرمهای روادید کلیه کشور های اروپایی، امریکایی و استرالیایی تحت نظارت وکیل مهاجرتی و مترجمان متخصص.

Services
مهاجرت و سرمایه گذاری

مشاوره در امور مهاجرت و روادید در کشورهای آمریکایی، اروپایی، کانادا و استرالیا توسط وکیل امور مهاجرتی.

Services
پرداخت‌های بین المللی

انجام امور پرداخت های بین بانکی بین المللی به کلیه کشور ها و مشاوره در امور بانکی و پرداخت وجوه بانکی.

Services
تدریس زبانهای خارجی

تدریس خصوصی زبانهای انگلیسی (با گویش انگلیسی و امریکایی) و ایتالیایی توسط اساتید متخصص و Native .